BOOK YOUR STAY
29
May, 2023
30
May, 2023
ico_subtract Created with Sketch. 1 ico_add Created with Sketch.
Adults
ico_subtract Created with Sketch. 0 ico_add Created with Sketch.
Children

Типи турів

Віддаєте перевагу бути в гущі подій пляжних вечірок, чи підкорювати вершини засніжених гір – наше турагентство знайде ту пропозицію, яка задовольнить всі Ваші побажання!

Екскурсійні тури

Побачте декілька країн за одну подорож! Якщо ви обожнюєте пізнавати нові країни, їх культуру, традиції, звичаї та історію — екскурсійні тури створені саме для Вас.

Гастро-тури

Все більшу популярність набирають гастрономічні тури, які включають в себе різноманітні дегустаційні заходи. Відкривайте традиції кулінарії різних країн, та попвніть свою книгу рецептів.

Гірськолижні тури

Це кращі емоції, романтика, свіже повітря, драйв, адреналін. Прекрасна можливість поєднати заняття корисне для здоров’я з зимовими розвагами, та розвагами для душі.

Круїзи

Морські та річкові круїзи — унікальний вид відпочинку. Найбільш популярними круїзними напрямками вважаються острови Карибського басейну. пориньте в подорож повну знайомств і відкриттів!

Весільні тури

Бувають дуже особливі моменти в житті, моменти, які вимагають особливих подорожей. Саме такими є медові тури! Ми з радістю допоможемо з підбором найкращого туру.

Індивідуальні тури

Індивідуальні тури на сьогоднішній момент – це найзручніший спосіб не тільки спланувати відпустку за власним бажанням, але і провести його в незвичайній подорожі за власним  маршрутом.