BOOK YOUR STAY
29
May, 2023
30
May, 2023
ico_subtract Created with Sketch. 1 ico_add Created with Sketch.
Adults
ico_subtract Created with Sketch. 0 ico_add Created with Sketch.
Children

Про агентство

Про Агентство

Ми працюємо- ви відпочиваєте!
Такий девіз нашої туристичної агенції “Fortune Travel” з самого початку роботи 25 червня 2010 року.
Керівник – Людмила Барда.
Знаходимося за адресою  : м. Первомайськ, Миколаївська обл., вул. Т. Шевченко 15 оф.10

Історія успіху

Ми не продаємо тури, а професійно допомагаємо кожному клієнту обрати відпустку своєї мрії з урахуванням всіх індивідуальних потреб та бажань!
Одних ваблять гори, море та екстрим, а хтось хоче побачити велич стародавніх міст та культур. Куди б вас не покликали дороги, туристична агенція “Fortune Travel” зробить вашу поїздку комфортною, безпечною та захоплюючою.

Особливості роботи:
“Fortune Travel” – це не туроператор, а туристична агенція. Туроператор займається формуванням туристичного продукту. Його задача – скласти маршрути, знайти закордонних партнерів та надійні страхові компанії, вибрати готелі, провести переговори з авіакомпаніями та іншими перевізниками, відпрацювати екскурсії та вирішити багато організаційних питань. Укладання договорів на вигідних умовах – одна з причин, чому туристам скористатися послугами посередників дешевше, ніж оплачувати квитки та готелі самостійно. Задача ж турагенції – пошук потенційних туристів з метою реалізації туристичного продукту, чим ми і займаємося.
Купуючи у нас офіційно тур, можете бути впевненими у тому, що вам не доведеться переплачувати. У нас немає прихованих платежів та будь-яких додаткових націнок – наші послуги оплачують туроператори, а не ви.
Придбавши тур у нас, ви гарантовано отримаєте замовлений сервіс. У нас немає боргів ні перед туроператорами, ні перед державою. Туристична  агенція    “Fortune Travel”   – це стабільна прибуткова організація.

Наші співробітники – постійні учасники форумів, семінарів, конференцій та інших навчально-інформаційних заходів. Ми вивчаємо всі без винятку напрямки і тому завжди в курсі всіх змін та нововведень. Ми знаємо якого кольору пісок та навіть фракцію гальки на пляжах курортів.
Пам’ятайте, що вкладення грошей у подорожі – це інвестування поза часом. Меблі та одяг зношуються, ремонт та техніка застарівають, а спогади залишаться з вами назавжди. Мандри – це вірус. Підхопивши його, ви вже ніколи не вилікуєтесь остаточно!

Відгуки наших клієнтів

Керівник компанії

Людмила Барда

+38 099 338 00 11